Logo Langolian szkolenia i kursy 

Langolian > Opinie

 
 

Kontakt ogólnopolski

Email: biuro@langolian.pl

Tel.: 536 988 983

Tel.: 535 988 983

 
 
 
 

Opinie uczestników szkoleń

 

Poniżej znajdziesz opinie uczestników szkoleń organizowanych przez Langolian. Wybierz z listy interesujące Cię szkolenie lub przejdź niżej:
Access dla początkujących


"Rzeczowe podejście do problemu z utworzeniem własnej bazy danych w 3 dniu szkolenia. Wskazanie możliwości i zaproponowanie rozwiązań które ułatwi dalszą pracę."

Mariusz Szarpak"Sporo przydatnych i praktycznych rozwiązań."

Robert Przewoźny"Elastyczne dostosowywanie rodzaju ćwiczeń do potrzeb uczestników."

Joanna Muller-Krasuska"Profesjonalne podejście prowadzącego, szkolenie dostosowane do potrzeb kursanta"

Sylwia Antczak"Podobał mi się sposób prowadzenia zajęć oraz zaangażowanie wykładowcy"

Rafał Wysocki"Na tym poziomie szkolenia ilość wiedzy przekazana przez wykładowcę pozwalająca na samodzielną pracę w MS Access, wiedza przekazana w sposób zrozumiały dla laika, świetny kontakt wykładowcy z uczestnikami szkolenia, generalnie nie było szans się nudzić. Dziękuję i POLECAM."

Mariusz Ligocki

Access dla średnio zaawansowanych


"Wszystko ciekawe, interesujące, pozwalające spojrzeć na świat z innej strony."

Maciej Kozłowski

Administracja bazą Oracle + Administracja systemem Linux


"Specjalistyczna wiedza poparta doświadczeniem."

Michał Sadłocha

Administracja bazą Oracle dla początkujących


"Duże doświadczenie trenera Duże zaangażowanie Radość w prezentowaniu zagadnień Swoboda w poruszaniu się w temacie Reagowanie na pytania i potrzeby"

Piotr Antczak"Trener bardzo kontaktowy i otwarty na uczestników. Posiada zdolność tłumaczenia. Jest spokojny i sympatyczny. Szkolenie zawierało bardzo dużo informacji o praktycznych potrzebach. "

Kamila Świątkowska"W bardzo jasny sposób przekazane informacje. Ćwiczenia i zadania pokazujące walory oprogramowania."

Artur Habior

Administracja Oracle 10g dla początkujących


"Dużym plusem była niewątpliwie niewielka (3 osoby) grupa szkoleniowa oraz prowadzący mający wiedzę i co ważniejsze potrafiący ją przekazać. Wszelkie wątpliwości natury teoretycznej były natychmiast rozwiewane, a zagadnienia bardziej interesujące słuchaczy omawiane dokładniej. Oprócz wiedzy teoretycznej przeanalizowane i przytoczone zostało również wiele aspektów praktycznych oraz dobrych praktyk spotykanych w codziennej pracy. Duża ilość ćwiczeń praktycznych również wpłynęła pozytywnie na jakość szkolenia i utrwalenia uzyskanej wiedzy. "

Łukasz Skalski

Excel dla początkujących


"WSZYSTKO MI SIĘ PODOBAŁO "

Dorota Janiszewska"Wykładowca Pan Mateusz Pawlaczyk: super, elokwentny, komunikatywny posiada ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać."

Elżbieta Zalfresso-Jundziłło"Szkolenie zdecydowanie za krótkie, czułam "niedosyt", zwłaszcza, że szkolenie było prowadzone w sposób bardzo jasny, prosty i czytelny. Prowadzący potrafił przekazać wiedzę, zachęcić do pracy w programie,pokazać nieograniczone możliwości wykorzystania programu. Widać było jego ogromne zaangażowanie i wiedzę z zakresu obsługi programu. Byłam na różnych szkoleniach, ale dotąd jeszcze nikt nie przekazał wiedzy w tak krótkim czasie zwięźle, jasno i na temat. Gorąco polecam prowadzącego Pana Mateusza Pawlaczyka"

Edyta Śnita"Podobało mi się indywidualne podejście wykładowcy do każdego z uczestników. Dostosowanie tempa prowadzonego szkolenia do potrzeb poszczególnych osób."

Katarzyna Migoń"Możliwość zadawania konkretnych poytań dotyczących mojej pracy w zakresie tematu szkolenia."

Barbara Krajczyk"Możliwość konsultacji odnośnie wykorzystania pozyskanej wiedzy na szkoleniu w pracy bieżącej"

Małgorzata Krupa"Bardzo mi się podobało i chętnie bym została na jeszcze"

Zuzanna Markiewicz"Pan Grzegorz jest naprawdę godny polecenia - cierpliwy i wyrozumiały :)"

Kinga Wartnik"Podejście trenera do studentów oraz umiejętność wyjaśnienia wszelkich zagadnień."

Janusz Tomaszewski"Podobała się otwartość i zaangażowanie wykładowcy."

Małgorzata Radoń"Wyjątkowo dobry kontakt wykładowcy ze słuchaczami, stworzenie dobrej atmosfery sprzyjającej prowadzeniu dialogu słuchaczy z wykładowcą "

Katarzyna Machowska-Bujak"Na każde pytanie dostałam jasna odpowiedź"

Edyta Rzepecka-Ziobrowska"Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu prowadzącego i mam nadzieję w przyszłości skorzystać ponownie z usług Jego firmy."

Beata Organiściak"Podobał mi się sposób prowadzenia wykładów oraz podejście pedagogiczne do osób szkolonych. Wykładowca potrafił zaciekawić wykładem."

Marek Jasiński"Bardzo dobry kontakt trenera z uczestnikami szkolenia. Jasne i czytelne tłumaczenie zagadnień."

Marek Mitlaszewski

Excel dla średnio zaawansowanych


"Szkolenie powinno trwać 4 dni aby utrwalić wiedzę i umożliwić poćwiczenie materiału"

Mikołaj Goral"Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane."

Justyna Ławrynowicz"WSZYSTKO"

Renata Szpilska"Bezpośredniość wykładowcy."

Dariusz Mikulski"Umiejętna forma prowadzenia szkolenia pełna zaangażowania prowadzącego."

Urszula Głowacka"Zaangażowanie trenera na wysokim poziomie, wiedza przekazana profesjonalnie:)"

Sylwia Kwarciak"Wziąwszy pod uwagę mój stopień znajomości programu Excel, Grzegorz - wykładowca, miał dla mnie dużo cierpliwości, przez co dużo się nauczyłam "

Anna Strycharz"NAJLEPSZE SZKOLENIE NA JAKIM BYŁAM!"

Agnieszka Szczepan"Jestem zachwycona wiedzą, jak również zaangażowaniem wykładowcy. Wiedza uzyskana na tym szkoleniu niewątpliwie podniosła moje umiejętności z zakresu MS Excel. Hmm ewentualnie można by było dopracować katering i posiłki ... :/"

Monika Sołtys"Podobał mi się sposób przekazywania praktycznego zastosowania excela na konkretnych przykładach z dużą ilością ćwiczeń."

Magdalena Hajnosz" Bardzo dobrze przygotowane materiały do ćwiczeń ."

Aleksandra Wójcik"Ćwiczenia praktyczne umożliwiające zastosowanie poznanych funkcji, empatia prowadzącego wobec uczestnikow:)"

Monika Rucińska"Profesjonalizm szkoleniowca, czytelny i zrozumiały przekaz"

Teresa Stejnhauer"Profesjonalizm szkoleniowca"

Iwona Paradowska"Szkolenie prowadzone bardzo profesjonalnie z duża ilością przykładów. "

Jadwiga Rutkowska"Bardzo mi się podobało elastyczne podejście do programu i rozwiązywanie wszystkich pojawiających się spontanicznie pytań i problemów."

Agnieszka Wojtaszak"Trener p.Mateusz Pawlaczyk, świetnie prowadzi zajęcia, posiada dużą wiedzę, łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi."

Joanna Czuchnowska-Pełka"Duża ilość przykładów i ciekawych drobnych, ale baaaardzo użytecznych tricków :) dużo informacji ułatwiających codzienną prace --> do przećwiczenia i stosowania od zaraz :)bardzo pozytywna atmosfera i super podejście prowadzącego :) szkolenie godne polecenia :)"

Paulina Jaskólska"Bardzo klarowne szkolenie"

Jacek Surmiak"Wykładowca bardzo pozytywny i kompetentny, pomagał rozwiązywać wszystkie nasze zagadnienia. Osobiście dowiedziałam się bardzo dużo przydatnych rzeczy na temat Excela. Teraz moja praca będzie bardziej efektywna:)"

Justyna Sadłowska"Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób interesujący i przystępny. Bardzo podobała mi się strona praktyczna, która zaangażowała uczestników, a jednocześnie sprawiła, że uczestnik mógł przetestować i utrwalić nabytą wiedzę. Prowadzący w sposób kompetentny poprowadził szkolenie. Nie było ono ani za długie, ani za krótkie. Prowadzący był w stanie podczas całego szkolenia utrzymać uwagę słuchaczy. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tym szkoleniu, a zdobytą na nim wiedzę już wykorzystuję w codziennej pracy."

Joanna Banaszewska"Podobało mi się, że szkolenie było dostosowane do nas - naszych potrzeb i umiejętności - co powodowało, że każdy aktywnie uczestniczył przez całe szkolenie. "

Nina Twardowska"Spokój i przyjazne nastawienie trenera"

Aneta Jakubowska"Dobre dostosowanie wykładowcy do grupy pod względem tempa prowadzenia zajęć, podawanych ćwiczeń oraz dobry kontakt i reagowanie w przypadku potrzeby wyjaśnień, ukierunkowania - podejścia do uczestnika. "

Ewa Kawecka"wszystko było super"

Małgorzata Sawicka"Wiedza wykładowcy oraz zakres przedstawionego materiału na wysokim poziomie. Brak czasu ograniczył możliwość szerszego omówienia materiału. "

Aneta Wajs"Bardzo miła atmosfera, rzetelne przekazanie wiedzy,czytelne i jasne przedstawienie tematu"

Małgorzata Małek"Całość szkolenia oceniam bardzo pozytywnie pod względem wykładów, które były prowadzone ciekawie i zrozumiale."

Lidia Chrząszcz"Miła atmosfera, wiedza wykładowcy i umiejętność przekazywania tej wiedzy na wysokim poziomie."

Elżbieta Chruściel"Plus: - stopniowe dawkowanie materiału, - ilość ćwiczeń umożliwiająca przyswojenie nowych informacji."

Marianna Kurek"Wszystko super :)"

Justyna Hrynkiewicz"Wiedza do wykorzystania w pracy"

Ewa Szumska"WSZYSTKO BYŁO SUPER"

Urszula Piechota"Sposób przekazania wiedzy, zaangażowanie wykładowcy, jego wiedza - super poziom. "

Karolina Gręda"Sposób prowadzenia szkolenia"

Zbigniew Sawicki"Podobała mi się elastyczność Wykładowcy i dopasowanie do umiejętności i wiedzy uczestników"

Barbara Krzemieniecka"Umiejętność komunikacji z kursantami"

Bożena Kozłowska"Elastyczność Grzegorza - dostosowanie tempa i poziomu zajęć do umiejętności uczestników szkolenia."

Anna Wardyn"wykładowca super,świetny kontakt, super przekaz,nadaje się na wykładowcę"

Dorota Szablowska"Bardzo składnie omawiane tematy. Pan Grzegorz dostosowywał się do kursantów"

Maria Obst"Bardzo dobra praca trenera"

Marek Andrzejewski"Bardzo dobra komunikatywność trenera, oraz umiejętność dopasowania tempa pracy do potrzeb uczestników szkolenia."

Jarosław Cierka"Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Prowadzący w sposób jasny i przejrzysty prowadził szkolenie, służył pomocą, gdy pojawiły się kłopoty z zadaniem."

Maria Fabian"Profesjonalne i praktyczne szkolenie. Szkolenie w 100% skierowane pod odbiorcę oraz jego potrzeby. Świetnie przygotowane materiały. Jednym słowem fachowo i kompletnie. Polecam!!!"

Marcin Koziara"Szkolenie zostało przeprowadzone solidnie, merytorycznie, panowała miła atmosfera."

Małgorzata Andrzejczak"Ogólnie całe szkolenie oceniam jako bardzo dobre i godne polecenia. Każda informacja poparta była przykładem co znacznie ułatwiało zapamiętywanie. Dodatkowo, nowo nabytą wiedzę utrwalały zadania, połączone z tematyką szkolenia."

Dominika Waligórska"Wykładowca bardzo szybko nawiązał kontakt z uczestnikami. Zawsze służył pomocą i wykazywał się dużą cierpliwością :). Odpowiednio dostosowywał program do poziomu uczestników. Atmosfera szkolenia bardzo pozytywna."

Natalia Ciećwierz"Rewelacyjna atmosfera, doskonały trener! Praca w niewielkich grupach daje możliwość trenerowi wyjaśnienia wszystkiego indywidualnie."

Ewa Kulawiak"Merytorycznie i na temat."

Łukasz Grodecki"Wszystko!"

Jan Stelmachowski"Zarówno poruszane zagadnienia są bardzo przydatne w pracy, jak sposób ich przedstawienia zgodny z oczekiwaniami. Polecam Pana wykładowcę,gdyż okazał się pomocny i zaangażowany."

Małgorzata Remus"Przystępnie przekazana wiedza, w sposób zrozumiały, z odpowiednią liczbą przykładów"

Dorota Spałek"Kontakt z wykładowcą, łatwość i jasność przekazu informacji."

Aleksandra Czaja-Pacholska

Excel dla zaawansowanych


"Sporo ciekawostek, które można wykorzystać w codziennej pracy. Dużo wiedzy i ciekawie prowadzone zajęcia"

Mateusz Lewczuk"Podobały mi się ćwiczenia i pokazanie jak w praktyce można wykorzystać nowo poznane funkcje. Sposób przekazu. "

Paweł Płóciennik"Prowadzący pilnował, żeby grupa szła jednym tokiem. Nikt nie zostawał z tyłu, a jednocześnie zrobiliśmy dużo."

Olga Małecka"Wysoka wiedza prowadzącego, indywidualne podejście do uczestników"

Paweł Szymański"Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie, wykładowca jak najbardziej kompetentny. Dziękuję"

Iwona Mikos"Szkolenie bardzo merytoryczne. Wykładowca w sposób spokojny i jasny potrafił wytłumaczyć poruszane zagadnienia. "

Anna Szymandera"Bardzo duża wiedza trenera i umiejętność jej przekazania słuchaczom."

Grzegorz Siewior

Excel dla zaawansowanych ze wstępem do VBA


"Elastyczne podejście do tematów podejmowanych na szkoleniu. Jeżeli nie było problemów z danym zagadnieniem szybkie przejście do następnych tematów. Pokazywanie praktycznych zastosowań poszczególnych elementów, oraz rozszerzanie zakresu szkolenia zgodnie z zainteresowaniem uczestników."

Magdalena Giec"super - dzięki"

Radosław Witkowicz"Polecam szkolącego, świetne wykłady, przykłady itp."

Robert Mazurek"Profesjonalne i otwarte podejście do słuchaczy. Dużo konkretów i nowinek. Miła atmosfera. Polecam :)"

Ewa Woźna-Krawczyk"Duże zaangażowanie, chęć pomocy przy niestandardowych problemach."

Justyna Sztaba

Excel przekrojowy


"Tak ogólnie szkolenie na 6+. Wysoki poziom zarówno pod kątem organizacyjnym jak i merytorycznym."

Grażyna Wodo

Excel w finansach


"Super wykładowca :-)"

Edyta Kmiecik

Excel zaawansowany


"Duża wiedza i zaangażowanie trenera prowadzącego zajęcia. Przejrzyste przykłady. Polecam!"

Lila Chałupczak"Szkolenie było bardzo dobrze przygotowane i zorientowane na ćwiczenia praktyczne. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu szkolenia i nie mogę się doczekać kiedy zacznę stosować poznane funkcje z Excela w praktyce :)"

Aleksandra Lemańska"Podobało mi się dostosowanie szkolenia do potrzeb kursantów. Ponadto rozwiązywanie dodatkowych zadań."

Wioleta Koronkiewicz

MS Word tworzenie dokumentów


"Umiejętności prowadzącego, jego sposób komunikacji i poczucie humoru."

Anna Morawska

MS Word zaawansowany


"Styl prowadzenia zajęć przez wykładowcę, dużo ćwiczeń i przydatnych w pracy "dobrych przykładów" "

Magdalena Gacek

Programowanie w PL/SQL w Oracle


"Bardzo skuteczna reakcja wykładowcy na problemy ze zrozumieniem materiału. Duża cierpliwość. Bardzo dobra komunikatywność, bardzo dobra dykcja."

Jacek Tarka"Kontakt z wykładowcą"

Ireneusz Ogonek"Wszystko jak najbardziej OK! :)"

Michał Komisarczyk"Konkretny prowadzący, dobre przykłady i podejście do uczestników szkolenia"

Robert Robakiewicz"Świetne szkolenie, polecam!"

Marcin Sztalmirski"Tempo szkolenia indywidualnie dostosowane, prowadzący komunikatywny i zaangażowany. Szkolenie godne polecenia."

Ewelina Kaczmarek

Programowanie w SQL i PL/SQL w Oracle


"Bardzo miła atmosfera, konkretne szkolenie, dobre materiały szkoleniowe."

Krzysztof Adamiak"dobra atmosfera, prowadzone ciekawie na przemian wykład i ćwiczenia"

Paweł Jędrzejec"Bardzo podobało mi się podejście wykładowcy, zaangażowanie i pomoc. Zajęcia nie były tylko suchymi wykładami, pokazanych było wiele aspektów praktycznych. Przyjazna atmosfera ułatwiała przyswajanie wiedzy."

Justyna Wnęk"W trakcie całego szkolenia najbardziej podobał mi się sposób wykonywania ćwiczeń."

Marek Soboniak

Programowanie w SQL i PL/SQL w Oracle dla zaawansowanych


"Bardzo rzeczowe szkolenie, dużo nowinek."

Krzysztof Adamiak"Bardzo dobry kontakt z prowadzącym, dużo ciekawych przykładów."

Justyna Wnęk"Bardzo dobrze oceniam przygotowanie materiału a szczególnie ćwiczeń"

Marek Soboniak

Spring framework


"Bardzo ciekawe szkolenie. Polecam wszystkich potzrebujacym gruntownych podstaw Spring Framework."

Jacek Niepsuj

SQL w Firebird dla początkujących


"Baza była przejrzysta, zadania też."

Łukasz Majchrzak"EVERYTHING:)"

Michał Kierczyński

SQL w MS SQL Server dla początkujących


"Nauczyciel byl bardzo cierpliwy i wracal do cwiczenia jak byla taka potrzeba. Upewnial sie czy wszystko jest zrozumiale i jasne."

Marta Cendrowska

SQL w MSSQL dla początkujących


"Panie Grzegorzu - Dziękuje :)"

Sylwester Rudzki"Bardzo jasno i wymownie przedstawione zagadnienia dot. kursu i jego tematów. Wspaniała atmosfera, przyjazne środowisko. Szczerze polecam wszystkim firmę Langolian oraz kursy prowadzone przez p. Grzegorza Grzembę."

Irek Demianiuk

SQL w MySQL dla początkujących


"Wszystko w porządku."

Łukasz Purgal"Klimat, umiejscowienie sali szkoleniowej,łatwość nawiązywania kontaktu przez prowadzącego "

Radosław Płuciennik"Zdecydowanie polecam! Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie oraz dostosowane do potrzeb uczestników. "

Małgorzata Nocoń"Bardzo solidne i treściwe szkolenie. Dużo ciekawych przykładów objaśnionych świetnymi komentarzami. Wykładowcy i kurs godny polecenia."

Bartłomiej Kaczmarek"Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie, bardzo dobre przygotowanie wykładowcy do zajęć oraz przydatne materiały szkoleniowe, jestem bardzo zadowolona z jakości szkolenia."

Beata Peret"Tempo jest odpowiednio dostosowane dla osób zaczynających pracę z SQL. Zadania rozwiązywane są na wiele sposobów. "

Arkadiusz Patelak"Szkolenie prowadzone profesjonalne, bardzo miła atmosfera, warunki dopasowane do zakresu szkolenia, ćwiczenia praktyczne dobrane bardzo dobrze do części teoretycznej, idealnie powiązane, wszystko powiązane w jedną logiczną całość."

Beata Bochniak"Pan Grzegorz posiada bardzo obszerną wiedzę. Potrafi szybko i rzeczowo odpowiedzieć na każde pytanie. Motywuje do rozwiązywania ćwiczeń. Cierpliwie tłumaczy. "

Marek Zemsta"Zajęcia prowadzone profesjonalnie, teoria poparta przykładami, dużo ćwiczeń do samodzielnego rozwiązywania. Duże zaangażowanie, chęć pomocy przy niestandardowych problemach. Bardzo dobry kontakt z prowadzącym. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia."

Witold Sacharczuk

SQL w MySQL dla początkujących i zaawansowanych


"Łatwy, przystępny i zrozumiały sposób przekazania wiedzy oraz duża ilość ćwiczeń. POLECAM!"

Paweł Krzeczyński"Wysoki poziom wiedzy merytorycznej, bardzo dobrze przygotowane materiały i zaplecze techniczne."

Paweł Guzek

SQL w Oracle dla początkujących


"-kameralna grupa -duża liczba ćwiczeń odpowiadająca pełnemu zakresowi materiału"

Bartosz Stec"Rzetelne przedstawianie wiedzy i pomoc w opanowywaniu materiału na najwyższym poziomie"

Elżbieta Grzesiek"Szkolenie przeprowadzone zostało w mojej ocenie w sposób wzorowy. Nie potrafię wskazać słabych punktów."

Piotr Zieliński"Skromna szkoleniowa baza danych. Pomimo własnej wiedzy i umiejętności dowiedziałem się dużo nowych, przydatnych rzeczy i poznałem nowe ciekawostki."

Konrad Zajda"SWIETNA ATMOSFERA ZAINTERESOWANIE UCZNIAMI I ICH ZROZUMIENIEM TEMATU"

Karolina Korpak"Świetny kurs. Polecam!!!"

Sebastian Wieczorek"Bardzo spoko, jestem programistą ktory pracuje caly czas za ORMami wiec to bylo fajne uporządkowanie podstaw."

Bartosz Wójcik"Zajęcia indywidualne dla mnie prowadzone przez Grzegorza moim zdaniem zostały poprowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Kontakt z prowadzącym znakomity jak i dostosowanie tempa szkolenia do indywidualnych predyspozycji."

Marcin Bień"Bardzo interesujące przykłady. Prowadzany podał kilka wariantów rozwiązań. Wskazał jakie błędy popełniliśmy i jak podchodzić do bardziej złożonych zagadnień. Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego kursu. Dziękuję Ci Grzesiu."

Krzysztof Pędziński"Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Jeśli będę miała możliwość uczestnictwa w szkoleniu na kolejny poziom, to chętnie skorzystam z oferty tej firmy. "

Agnieszka Kurowska-Tabisz"Bardzo szeroka wiedza i umiejętności tłumaczenia zagadnień przez wykładowcę."

Michał Ławniczak"Świetny trener (z wyjątkową cierpliwością), doskonałe przedstawienie materiału. Bardzo dobra organizacja i lokalizacja. Z chęcią zapiszę się na kolejny kurs. :)"

Robert Krzywania"Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka. Przejrzyste i czytelne materiały szkoleniowe, przemiła atmosfera oraz profesjonalizm wykładowcy."

Piotr Jakubowski"Dobry przekaz informacji, przygotowanie prowadzącego na najwyższym poziomie, ocena w samych superlatywach"

Marcin Kościółek"Szkolenie super, fachowa wiedza przekazana w przystępny i czytelny sposób. Tempo pracy przystosowane do uczestników. Ogromną zaletą była mała ilość uczestników szkolenia co pozwoliło na pełniejsze wykorzystanie czasu i dało możliwość uzyskania odpowiedzi na wszelkie wątpliwości. P O L E C A M !!!"

Magdalena Budek"Dobry kontakt wykładowcy z uczestnikami, utrzymanie właściwego tempa szkolenia, efektywność"

Piotr Zawadzki"Dużo ćwiczeń, mniej teorii - co jest bardzo pozytywne."

Paweł Żebrowski"Wszystko bardzo dobrze. Chciałbym aby szkolenie trwało dłużej ;)"

Piotr Romaniszyn"Profesjonalne podejście prowadzącego"

Tomasz Rybak"Komunikatywny i profesjonalny Instruktor, bardzo przyjazna atmosfera na szkoleniu. Dużo ćwiczeń wymagających samodzielnej pracy - jest to duży atut, bo więcej zapamiętuje się z tak prowadzonego szkolenia. "

Izabela Kowalczyk"Szkolenie odbyło się w sposób jasny i czytelny dla uczestników. Pełne zaangażowanie oraz otwartość trenera dało możliwość lepszego zrozumienia omawianych tematów. W pełni polecam szkolenia prowadzone przez firmę Langolian. "

Błażej Śmigielski"Szkolenie bardzo praktyczne i dostosowane do potrzeb, zdolnosci i wiedzy klienta. Cwiczenia sprawdzajace uzyskana wiedze sa tlumaczone i przerabiane krok po kroku, co daje szanse na latwe utrwalenie wiedzy. Przejrzyscie i jasno tlumaczone zagadnienia. POLECAM!!! "

Jolanta Straus"Wiedza przekazana bardzo przystępnie, przykłady bardzo praktyczne i dobrze wytłumaczone. Świetna atmosfera na zajęciach, głównie za sprawą Pana Grzegorza"

Kamil Antosiewicz"Konkretne szkolenie z praktycznym podejściem do tematu. Przydatne dla każdej osoby która pracuje na bazach danych. Polecam"

Wioleta Woźniak"Forma przekazywanej wiedzy i dobre osadzenie tematu w konkretnym kontekście."

Jacek Miczko"Łatwy dojazd. Profesjonalny wykładowca."

Jarosław Szelenbaum"Profesjonalne podejście do tematu i szkolenia."

Łukasz Kozdrój"Możliwość zadawania wielu pytań :)"

Agnieszka Grębosz"Bardzo dobra atmosfera, szkolenie i materiały."

Michał Pelczarski"Miła atmosfera i profesjonalne prowadzenie, polecam! Dziękuje"

Anna Lipska"Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia, wykładowca był bardzo zaangażowany, prowadził szkolenie bardzo sumiennie! POLECAM!"

Przemysław Kaim"Świetnie przekazywana wiedza, w sposób przystępny i ciekawy. Prowadzący wyjaśniał moje wątpliwości dogłębnie i z zaangażowaniem. Dużo przykładów i praktycznych zastosowań, bardzo dobre merytoryczne przygotowanie."

Dorota Głuska"Odpowiednia ilość ćwiczeń oraz różna tematyka pozwalają na zapoznanie się z tematem i uporządkowanie przedstawianej teorii."

Katarzyna Morawska"Zajęcia prowadzone profesjonalnie, teoria poparta przykładami, dużo ćwiczeń do samodzielnego rozwiązywania. Wykładowca o dużej kulturze osobistej, umiejący przekazać wiedzę."

Ewa Wójtowicz"Szkolenie prowadzone bardzo dobrze, materiały przygotowane i przedstawione zrozumiale. Polecam."

Urszula Cyboroń"Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu. Bardzo dobre podejście do osób biorących udział w szkoleniu, cierpliwy, duży zasób wiedzy praktycznej i teoretycznej, bardzo dobry przekaz posiadanej wiedzy. Wysoka kultura osobista. "

Agnieszka Stępalska

SQL w Oracle dla początkujących i zaawansowanych


"Szkolenie było jak najbardziej satysfakcjonujące oraz kształcące, nauczyło mnie nowych rzeczy oraz utrwaliło posiadaną wiedzę. Miejsce i przebieg szkolenia jak najbardziej sprzyjający pobieraniu wiedzy, która z resztą była przekazana w bardzo dobrej uporządkowanej formie. Zapytany o polecenie kursu szkoleniowego jak najbardziej poleciłbym Langolian, a w szczególności poleciłbym wykładowcę Grzegorza Grzemb'e."

Piotr Wojciechowski"Bardzo dobre przygotowanie prowadzącego, świetne przykłady i materiały; do poprawy wentylacja sali; szkolenie świetne"

Kamil Kołaczkowski"Podobał mi się sposób przeprowadzenia zajęć, zaangażowania prowadzącego oraz możliwość zadawania pytań i uzyskiwania satysfakcjonujących odpowiedzi."

Artur Mścisław Sławomirski

SQL w Oracle dla średnio zaawansowanych


"Szkolenie idealne. Trener cierpliwie tłumaczy tajniki zapytań sql do chwili ich zrozumienia przez uczestników. Zdecydowanie polecam !!!"

Magdalena Budek"Ogromną zaletą szkolenia jest wiedza trenera, sposób jej przekazywania wszystkim uczestnikom, zaangażowanie jak również dostosowanie programu szkolenia do potrzeb zgłoszonych przez uczestników. Dziękujemy:)"

Monika Seweryn"Wysoki poziom wiedzy trenera i świetna umiejętność jej przekazania. Fantastyczny kontakt z uczestnikami, duża elastyczność programu szkolenia pozwalająca na realizację indywidualnych oczekiwań. Dzięki Grzegorzu."

Grzegorz Makowski"Atmosfera kameralna i przyjemna. Szkolenie na poziomie i sprawnie przeprowadzone. Analiza rożnych przypadków."

Marcin Zimoch"Wykładowca bardzo dobrze znał temat."

Robert Wiaderek"Było czadowo!"

Jacek Pustuł

SQL w Oracle dla zaawansowanych


"Profesjonalne prowadzenie zajęć, dobry kontakt z uczestnikami, "

Anna Szulgowicz"Zaangażowanie i przygotowanie prowadzącego jaki i przytaczane przypadki na brane w ramach doświadczenia. "

Tomasz Rogoziński"Podobało Bardzo!!!!! Bardzo dobre przygotowanie, Bardzo dobre Przykłady."

Alicja Sitarz"Dobra wiedza wykładowcy, fachowość"

Tomasz Sondej"Wszystko było w jak najlepszym porządku!"

Piotr Stefański"Wykładowca chętnie i w sposób bardzo kompetentny uzupełniał program szkolenia o problematykę języka SQL specyficzną do moich potrzeb."

Andrzej Pyka"Bardzo dobre podejście do osób szkolących, dużą wiedza merytoryczna"

Grzegorz Skuza"Szkolenie spełniło moje oczekiwania i pozwoliło na pogłębienie i usystematyzowanie wiedzy. Dzięki elastycznemu podejściu do tematu udało się skupić na najbardziej interesujących zagadnieniach i poruszyć ciekawe tematy. "

Wiesław Dudek"Indywidualne podejście do uczestnika, zwracanie szczególnej uwagi na aspekty szkolenia bezpośrednio wykorzystywane w pracy i ciągłe sprawdzanie czy uczestnik nadąża - bardzo dobre podejście! "

Anita Frąckiewicz"Sposób prowadzenia, podejście do tematu, wiedza na wieki plus."

Daniel Rutkowski"Szkolenie poprowadzone bardzo elastycznie, dostosowane do moich potrzeb, materiał przedstawiony sprawnie i zrozumiale. Polecam!"

Joanna Zimny

Strojenie SQL w Oracle


"Znakomity prowadzący, z dużą wiedzą, potrafiący ciekawie ją przedstawić. Bardzo dobry kontakt z uczestnikami."

Marek Kędzierski"Organizacja szkolenia, mała liczebność grupy. Bardzo dobre przygotowanie Trenera."

Waldemar Ochej"Świetne przygotowanie wykładowcy do tematu, pozwalające na niemal natychmiastowe udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania i rozwiązywanie problemów przedstawianych ad hoc przez uczestników."

Filip Pawłowski"Podobało mi się"

Grzegorz Sonnenberg

VBA w Excel dla początkujących


"+ Ilość ćwiczeń, dodatkowe materiały przekazane na zakończenie + podręcznik "

Paweł Górski"Świetne szkolenie z dużą ilością przydatnych na co dzień przykładów oraz ciekawych ćwiczeń nie tylko z VBA, też z Excela. Polecam!"

Valeryia Papko"Szkolene, które z czystym sumieniem mogę polecić każdemu - Profesjonalne, prowadzone z zaanagażowaniem, po prostu idealne :)"

Bartosz Krzykwa"Przyjazne podejście i kompetencja prowadzącego szkolenie, miła atmosfera, praktyczne podejście do tematu."

Witold Kwaśnicki"Duzym pluem był prowadzacy. Bardzo fajne podejscie do szkolenia, bardzo dobra interakcja z uczestnikami szkolenia."

Łukasz Kita"Program szkolenia bardzo dobrze przeprowadzony, trener konkretny z nastawieniem na przeszkolenie i wyjaśnienie wszystkich uwag i wątpliwości. Polecam"

Robert Mazurek"Wszystko OK Prowadzący robił ćwiczenia pod nasze potrzeby."

Piotr Olszowy"Indywidualne podejście oraz zaangażowanie wykładowcy"

Joanna Rus"Bardzo duży plus dla szkolenia to bardzo mała grupa szkoleniowa. Dobra organizacja szkolenia."

Szymon Gładysz"Szkolenie przeprowadzone w sposób rzetelny, z naciskiem na ćwiczenia praktyczne. Pan Andrzej potrafi przedstawić nawet skomplikowane zagadnienia w sposób zrozumiały dla osoby dopiero rozpoczynającej swoją przygodę z VBA. Z całą odpowiedzialnością polecam szkolenia w firmie Langorian."

Dominika Chwastek"Jestem zadowolna ze szkolenia. Podobalo mi sie podejscie prowadzacego, naprawde staral sie przekazac jak najwiecej wiedzy w tak krotkim czasie. "

Magdalena Jaworska"Dopasowanie do potrzeb uczestnika"

Wojciech Krzykalski"Ogromna wiedza prowadzącego zajęcia, przekazywana w sposób bardzo przystępny. Dodatkowym atutem jest umiejętna ocena trenera w kwestii dostosowania programu szkolenia do indywidualnych potrzeb uczestnika. Gorąco polecam."

Michał Adamczuk"Bardzo dobry kontakt z prowadzącym. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia."

Adrian Wacławczyk"Jestem pod wrażeniem sposobu prowadzenia zajęć przez trenera. Potrafił zmodyfikować program szkolenia pod kątem specyficznych potrzeb grupy z naszego zakładu. Jestem zachwycony komunikatywnością trenera i polecam gorąco innym. "

Przemysław Kowalski"Świetny wykładowca"

Szymon Dynia

VBA w Excel średnio zaawansowany


"Bardzo profesjonalne szkolenie prowadzone w ciekawy sposób. Zamiast szablonowego "odchaczania" punktów planu szkolenia, ćwiczenie praktyczne po którym okazało się że wiele punktów zostało zawartych. Duża wiedza oraz fachowość szkoleniowca, który dzieli się wiedzą. Polecam"

Mariusz Maślanka"Szkolenie bardzo dobre, kompletne, polecam każdemu"

Bartłomiej Kubasiewicz"Wiedza i doświadczenie prowadzącego są bardzo inspirujące."

Krzysztof Sługocki"Wykładowca bardzo dobrze przekazywał wiedzę. Przykładów było bardzo dużo. Przyjemne i ciekawe uzupełnienie swojej wiedzy. Polecam!"

Konrad Donasewicz"Sposób prowadzenia, duża ilość przykładów"

Radosław Witkowicz"Świetny sposób tłumaczenia, bardzo dobre rady jak i gdzie zastosować dane rozwiązanie. Świetne przygotowanie i podejście do szkolonych uczestników."

Tomasz Hunicz"Mała liczebnie grupa co umożliwiło sprawniejsze przeprowadzenie szkolenia. Odpowiednio przygotowane ćwiczenia i indywidualne komputery dla uczestników."

Sylwester Krzyżak"Podobało mi się tempo w jakim przechodziliśmy na nowe ćwiczenia. Ilość czasu na wykonanie danego ćwiczenia była wręcz idealna. Wykładowca wykonywał ćwiczenia w tym samym czasie co uczestnicy (szkolenie indywidualne - 2 osoby), a później omawialiśmy różne podejścia do danego problemu - według mnie świetny sposób aby zobaczyć jak "inaczej" można coś zrobić."

Tomasz Pęcherek

VBA w Excel zaawansowany


"Prowadzący zna się na rzeczy"

Maciej Rąbalski

Wprowadzenie do statystyki na bazie Excel


"Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Wysoka wiedza i kultura osobista Trenera. Miła atmosfera w trakcie szkolenia pozwoliła na szybkie przyswojenie wiedzy."

Katarzyna Urban"Szkolenie odbyło się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Zostało przeprowadzone w profesjonalny sposób. Wysoka wiedza i kultura osobista Trenera pozwoliła szybko i bezproblemowo przyswoić materiał związany ze szkoleniem."

Roman Walentowski 
 

© Langolian


Szkolenia Bazy danych    Szkolenia MS Office