biuro@langolian.pl+48 536 988 983
Lokalizacja
Katalog szkoleń
Szkolenie
Kurs
Konsultacje

Kurs MS Office

Szkolenia i kursy MS Office. Langolian oferuje następujące szkolenia z zakresu aplikacji z pakietu Microsoft Office:

Forma i tryb szkolenia, który Ci odpowiada

Kursy realizujemy stacjonarnie lub zdalnie, w formie zamkniętej lub otwartej, w naszej sali lub w Twojej firmie. Szkolenia otwarte realizujemy w wybranych miastach w Polsce, natomiast czas i miejsce szkolenia zamkniętego możemy dostosować do Ciebie.

Co o naszych szkoleniach mówią Klienci?

Excel zaawansowany ze wstępem do makr

Wykładowca przygotowany bardzo dobrze merytorycznie

Marika Podraska6 kwietnia 2021

Excel dla początkujących

Szkolenie i materiały przygotowane przez wykładowcą rewelacja. Dzięki dużej ilości praktycznych ćwiczeń exel nie jest już dla mnie czarną magią. Poznałam wiele przydatnych funkcji i skrótów które teraz z łatwością wykorzystuje w codziennej pracy.

Joanna Strzępka22 lutego 2021

MS Word zaawansowany

Szkolenie odbyło się bez żadnych problemów, prowadzący odpowiadał z pełnym profesjonalizmem i wiedza na zadawane mu pytania

Ewa Kolano25 stycznia 2021

Excel dla średnio zaawansowanych

Szczególnie warta pochwały jest przyjazna atmosfera, która sprawia, że uczestnik nie boi się zadawać pytań. Dodatkowo, odpowiedzi na te pytania są wyczerpujące, a prowadzący upewnia się, że uczestnik zrozumiał omawianą kwestię. Poza tym, prowadzący potrafi odpowiednio modyfikować tempo szkolenia oraz zakres przekazywanych informacji zależnie od poziomu zaawansowania uczestników oraz od tego, czy dana funkcjonalność jest wykorzystywana przez nich w codziennej pracy.

Joanna Marosz8 grudnia 2020

Excel dla zaawansowanych ze wstępem do VBA

Sympatyczna atmosfera, duża dawka przydatnej wiedzy. Umiejętności zdobyte na szkoleniu na pewno przydadzą się do efektywniejszego wykonywania służbowych obowiązków.

Joanna Błaszczak31 stycznia 2020

Excel dla średnio zaawansowanych

Podobało mi się zaangażowanie wykładowcy oraz sposób przekazywania przez niego wiedzy, przedstawiania problemów, rozwiązań oraz zastosowań.

Katarzyna Rosół6 grudnia 2019

VBA w Excel dla początkujących

Szkolenie merytoryczne, prowadzone w odpowiedni sposob, uwzgledniajace stopien zaawansowania uczestnika. Calosc oceniam bardzo dobrze

Radosław Flak27 listopada 2019

Excel dla średnio zaawansowanych

narzędzia pracy i wykładowca, który w bardzo przystępny i zaangażowany sposób tłumaczył zawiłe tematy zdecydowanie polecam pana GRzegorza

Anna Brzozowska15 listopada 2019

Excel dla średnio zaawansowanych

Sposób prowadzenia szkolenia przez Pana Grzegorza, jego sposób przekazywania wiedzy, zaangażowanie, opanowanie i umiejętność dotarcia do każdego uczestnika szkolenia.

Dorota Walkiewicz14 listopada 2019

Excel dla średnio zaawansowanych

Super szkolenie. Wykładowca posiada duże umiejętności do przekazywania wiedzy i był bardzo zaangażowany w szkolenie. POLECAM !!!

Artur Dziacko30 października 2019

PowerPoint tworzenie prezentacji

miła atmosfera

Joanna Szafirska30 października 2019

Excel dla średnio zaawansowanych

Merytoryczna wiedza przekazana w sposób zrozumiały dla każdego.

Anna Kuc8 października 2019

Excel dla średnio zaawansowanych

Program nie przeładowany, plusy: przechodzenie do kolejnych kwestii po wykonaniu i zrozumieniu ćwiczenia przez wszystkich uczestników. Zero pośpiechu i poganiania .

Stefan Tomaszewski7 października 2019

Excel dla średnio zaawansowanych

Szkolenie zorganizowane i przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Zagadnienia prezentowane były w sposób przystępny, praktyczny i wyczerpujący.

Marta Walecka22 sierpnia 2019

Excel zaawansowany

Szkolenie jak i prezentowaną wiedzę Wykładowcy, jego zaangażowanie w jej przekazania oraz sposób w jaki prowadzone były szkolenia zasługuje na szgególne uznanie. Szkolonie i Wykładowcę szczerze polecam wszystkim, dzięki zdobytej wiedzy można uwolnić swój potencał.

Marek Stawarski8 lipca 2019

Excel dla średnio zaawansowanych

Wysoki poziom wiedzy trenera.

Małgorzta Wróbel11 czerwca 2019