biuro@langolian.pl+48 536 988 983
Lokalizacja
Katalog szkoleń
Szkolenie
Kurs
Konsultacje

Kurs bazy danych

Szkolenia i kursy baz danych. Tematyka szkoleń z baz danych oferowanych przez Langolian obejmuje programowanie w SQL, PL/SQL, T-SQL, zarządzanie i administrację, optymalizację baz danych, a także tematy związane z archiwizacją i odtwarzaniem danych.

Forma i tryb szkolenia, który Ci odpowiada

Kursy realizujemy stacjonarnie lub zdalnie, w formie zamkniętej lub otwartej, w naszej sali lub w Twojej firmie. Szkolenia otwarte realizujemy w wybranych miastach w Polsce, natomiast czas i miejsce szkolenia zamkniętego możemy dostosować do Ciebie.

Co o naszych szkoleniach mówią Klienci?

SQL w MySQL dla początkujących

Szkolenie bardzo ciekawe. Kompetentny prowadzący.

Iwona Grotkowska30 listopada 2023

SQL w MySQL dla początkujących

ćwiczenia po każdym wykładzie są doskonałym pomysłem

Mirosława Rodzik30 listopada 2023

SQL w MySQL dla początkujących

Szkolenie bardzo inspirujące, wykładowca umiał w przystępny sposób wytłumaczyć trudne tematy a przy tym zaciekawić. polecam

Katarzyna Lipska-Krzyszczak26 września 2023

SQL w MySQL dla początkujących

Wykładowca tłumaczył w bardzo jasny sposób co umożliwiło zrozumienie tematu nawet osobom zaczynającym od podstaw. Po wykonanych ćwiczeniach moglibyśmy sprawdzać wszystkich odpowiedzi z wykładowcą lub mógłby podchodzić i sprawdzać każde ćwiczenie czy robimy dobrze, sprawdzane były tylko te najtrudniejsze. Atmosfera na zajęciach bardzo sympatyczna. Polecam.

Katarzyna Siwak20 września 2023

SQL w Oracle dla początkujących

Podobało mi się duże zaangażowanie i łatwość przekazywania wiedzy przez prowadzącego zajęcia.

Łukasz Murawski26 maja 2023

SQL w Oracle dla początkujących

Świetny prowadzący z olbrzymią wiedzą, którą umie przekazać. Szkolenie intensywne i bardzo ciekawe. Samo miejsce szkolenia natomiast mogłoby być cichsze i klimatyzowane,

Kinga Urban26 maja 2023

SQL w Firebird dla początkujących

Materiału jest dużo, więc możnaby to nieco ograniczyć tak aby był czas na więcej ćwiczeń praktycznych.

Krzysztof Pawlaczyk24 kwietnia 2023

SQL w Oracle dla początkujących

Największe atuty szkolenia: - luźna atmosfera - ogromna wiedza prowadzącego - cierpliwość prowadzącego, pomimo powtarzanych pytań :D Minusów brak. PS. bardziej preferujemy lunch od obiadu, przynajmniej w formie zapisu oferty szkolenia.

Artur Rudzki11 kwietnia 2023

SQL w MySQL dla początkujących

Szkolenie super, fajna luźna atmosfera. Wykładowca, Pan Grzegorz, bardzo swobodnie przedstawia temat, który jest złożony. Wykładowca rzetelny i bardzo pomocny, z dużą wiedza z dziedziny programowania i nie tylko☺️przerwy kawowe dostarczały dodatkową wiedzę z różnych dziedzin. Serdecznie polecam

Kamila Sołtyszewska-Janas27 lutego 2023

SQL w Oracle dla początkujących

Bardzo ciekawe szkolenie, wiedza przekazana w przystępny sposób, w przyjaznej atmosferze. Bardzo duże zaangażowanie wykładowcy.

Sylwia Gajda27 stycznia 2023

Access dla początkujących

Nie mam zastrzeżeń. Szkolenie było bardzo dobre. Rozważam kontynuację szkolenia na wyższym poziomie.

Dariusz Zięba27 stycznia 2023

SQL w MSSQL dla początkujących

Wydaje mi się, że trochę zbyt dużo czasu zostawało na ćwiczenia, chociaż pewnie w tak zróżnicowanej grupie i tak nie wszyscy zdołali rozwiązać każde zadania, dobrą inicjatywą okazało wprowadzenie pytań dodatkowych dla chętnych

Tadeusz Wróblewski2 sierpnia 2022

SQL w Oracle dla początkujących

Fenomenalne szkolenie dla osob poczatkujacych czy sredniozaawansownych SQL. Swietny wykladowca, tlumaczy logicznie kazdy aspekt szkolenia. Godne polecenia!

Wioletta Kuskowska29 lipca 2022

SQL w MySQL dla początkujących

Szkolenie merytorycznie poprowadzone bardzo dobrze. Materiał logicznie przygotowany i ułożony, tak że początkowo proste zagadnienia łącza się w bardziej złożone tematy. Również ćwiczenia ułożone w sensowny sposób, kolejne zadania "wychodzą" z poprzedniego, z rosnącym poziomem trudności.

Arkadiusz Konstańczak22 grudnia 2021

SQL w Firebird dla początkujących

Szkolenie spełniło moje oczekiwania pod każdym względem. Prowadzący umiejętnie przekazywał wiedzę, był bardzo cierpliwy i pomocny. Było sporo ćwiczeń co bardzo pomogło mi w przyswojeniu nabytej wiedzy. Materiały obszerne.

Monika Meyer2 lipca 2021

SQL w Oracle dla początkujących

Wszystko super, wiele z niego wyniosłem, bardzo dziękuje!

Rafał Wołowski1 lipca 2021