biuro@langolian.pl+48 536 988 983
Lokalizacja
Katalog szkoleń
Szkolenie
Kurs
Konsultacje

Kurs Adobe

Szkolenia i kursy Adobe. Langolian oferuje następujące szkolenia z oprogramowania tworzonego przez Adobe.

Forma i tryb szkolenia, który Ci odpowiada

Kursy realizujemy stacjonarnie lub zdalnie, w formie zamkniętej lub otwartej, w naszej sali lub w Twojej firmie. Szkolenia otwarte realizujemy w wybranych miastach w Polsce, natomiast czas i miejsce szkolenia zamkniętego możemy dostosować do Ciebie.

Co o naszych szkoleniach mówią Klienci?

Adobe InDesign

Świetny szkoleniowiec. Duża wiedza i genialne podanie tematyki słuchaczom. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy :)

Natalia Janowska9 listopada 2018

Adobe Photoshop

Szkolenie przeprowadzone sprawnie, ale bez nadmiernego pośpiechu. Duża komunikatywność trenera, wiedza przekazana w bardzo przystępny sposób, program dostosowany do naszych potrzeb. Trener służył pomocą każdemu z uczestników indywidualnie upewniając się, czy wszyscy "nadążają". Pracowaliśmy nie tylko na fotografiach przygotowanych przez trenera, ale mieliśmy też możliwość ćwiczenia na zdjęciach wykonanych samodzielnie. Jestem bardzo zadowolenia ze szkolenia.

Anna Czubacka16 października 2018

Adobe Photoshop

Po dwóch dniach tak intensywnego i profesjonalnie poprowadzonego kursu widać efekty. Wykładowca zainteresował mnie grafiką i odpowiadał na wiele dodatkowych pytań. W razie problemów z wykonaniem ćwiczenia, było ono spokojnie tłumaczone jeszcze raz, oraz prowadzący podchodził do stanowiska w celu lepszego zrozumienia naszego problemu co ułatwiało pracę.

Magdalena Niewińska14 grudnia 2016