biuro@langolian.pl+48 536 988 983
Lokalizacja
Katalog szkoleń
Szkolenie
Kurs
Konsultacje

Kurs Python Tarnów

Python jest używany przez programistów, naukowców i statystyków z całego świata - jest to jeden z najpopularniejszych języków programowania. Szkolenie Python w Tarnowie skierowane jest do osób, które chcą nauczyć się programować w tym języku lub podnieść już posiadane umiejętności. Kurs kładzie nacisk na naukę składni, użycie podstawowych bibliotek oraz dobór najbardziej użytecznych funkcji opracowanych przez społeczność Python. Kurs Python w Tarnowie wypełniony jest praktycznymi ćwiczeniami, które stanowią dużą część całego szkolenia. Lekcje przeprowadzają przez podstawy, aż do podejmowania wyzwań typowych dla wykorzystania języka w celach biznesowych.

Forma i tryb szkolenia, który Ci odpowiada

Kursy realizujemy stacjonarnie lub zdalnie, w formie zamkniętej lub otwartej, w naszej sali lub w Twojej firmie. Szkolenia otwarte realizujemy w wybranych miastach w Polsce, natomiast czas i miejsce szkolenia zamkniętego możemy dostosować do Ciebie.

Szkolenie u Klienta możemy zorganizować między innymi w następujących lokalizacjach w regionie: Bochnia, Chrzanów, Gorlice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Wieliczka, Zakopane.