biuro@langolian.pl+48 536 988 983
Lokalizacja
Katalog szkoleń
Szkolenie
Kurs
Konsultacje

Kurs Java Katowice

Szkolenia i kursy Java w Katowicach. Langolian oferuje następujące szkolenia w Katowicach z programowania w języku Java (Java Standard Edition, Java Enterprise Edition).

Forma i tryb szkolenia, który Ci odpowiada

Kursy realizujemy stacjonarnie lub zdalnie, w formie zamkniętej lub otwartej, w naszej sali lub w Twojej firmie. Szkolenia otwarte realizujemy w wybranych miastach w Polsce, natomiast czas i miejsce szkolenia zamkniętego możemy dostosować do Ciebie.

Szkolenie u Klienta możemy zorganizować między innymi w następujących lokalizacjach w regionie: Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Knurów, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary Śląskie, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec.

Co o naszych szkoleniach mówią Klienci?

Java RESTful Web Services

Ogromne podziękowania i gratulacje dla prowadzącego. Sposób przekazywania informacji i podejście do grupy na bardzo wysokim poziomie. Wiedza poparta praktyką smakuje najlepiej, a tutaj „porcja” była przeogromna!

Norbert Domian3 października 2019

Spring framework

Bardzo ciekawe szkolenie. Polecam wszystkich potzrebujacym gruntownych podstaw Spring Framework.

Jacek Niepsuj30 kwietnia 2015