Logo Langolian szkolenia i kursy 

Langolian

 
 

Kontakt ogólnopolski

Telefon: 22 219 5432

Email: biuro@langolian.pl

Białystok

bialystok@langolian.pl

Bydgoszcz

bydgoszcz@langolian.pl

Częstochowa

czestochowa@langolian.pl

Gdańsk

gdansk@langolian.pl

Katowice

katowice@langolian.pl

Kielce

kielce@langolian.pl

Kraków

krakow@langolian.pl

Lublin

lublin@langolian.pl

Łódź

lodz@langolian.pl

Opole

opole@langolian.pl

Poznań

poznan@langolian.pl

Radom

radom@langolian.pl

Rzeszów

rzeszow@langolian.pl

Szczecin

szczecin@langolian.pl

Tarnów

tarnow@langolian.pl

Toruń

torun@langolian.pl

Warszawa

warszawa@langolian.pl

Wrocław

wroclaw@langolian.pl

 
 
 
 

Częstochowa,

Szkolenie Excel dla początkujących


Informacje o szkoleniu

Id szkolenia
Typ szkolenia
Tytuł:
Miasto:
Data rozpoczęcia:
Ilość dni:
Ilość godzin:

Koszt szkolenia

Cena za całośćCena za osobę
przy 1 osobie:950950
przy 2 osobach:1780890
przy 3 osobach:2100700
przy 4 osobach:2400600
Wszystkie ceny w PLN netto (należy dodać podatek VAT 23%)
Zbyt drogo? Sprawdź jak obniżyć cenę!!

W cenę szkolenia wliczono:

Informacje techniczne o szkoleniu otwartym


Miejsce:
Czas trwania:
Program:
Sprzęt:
Poczęstunek, obiad:

Ogólne Warunki Uczestnictwa w Szkoleniach

 
 

© Langolian