Logo Langolian szkolenia i kursy 

Langolian > Praca Trener

 
 

Kontakt ogólnopolski

Telefon: 22 219 5432

Email: biuro@langolian.pl

Białystok

bialystok@langolian.pl

Bydgoszcz

bydgoszcz@langolian.pl

Częstochowa

czestochowa@langolian.pl

Gdańsk

gdansk@langolian.pl

Katowice

katowice@langolian.pl

Kielce

kielce@langolian.pl

Kraków

krakow@langolian.pl

Lublin

lublin@langolian.pl

Łódź

lodz@langolian.pl

Opole

opole@langolian.pl

Poznań

poznan@langolian.pl

Radom

radom@langolian.pl

Rzeszów

rzeszow@langolian.pl

Szczecin

szczecin@langolian.pl

Tarnów

tarnow@langolian.pl

Toruń

torun@langolian.pl

Warszawa

warszawa@langolian.pl

Wrocław

wroclaw@langolian.pl

 
 
 
 

Praca dla Trenerów

 

Poszukujemy Trenerów zainteresowanych nawiązaniem z nami współpracy przy realizacji szkoleń i konsultacji z wymienionych niżej obszarów. Interesują nas przede wszystkim osoby posiadające doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i konsultacji poparte referencjami firm i instytucji, dla których takowe świadczyli.

 

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana nawiązaniem współpracy prześlij nam swoje CV z załączonymi referencjami. Napisz, które ze szkoleń prowadzisz i na jakim poziomie zaawansowania.

 

 

Trener MS Office

  • Excel, Access, Word, PowerPoint, VBA

 

Trener Java

  • Java, Hibernate, Spring

 

Trener .NET

  • C#, platforma .NET

 

Trener technologii WEBowych

  • (X)HTML, CSS

 

Trener Javascript

  • JavaScript, jQuery, Ajax

 

Trener PHP

  • PHP, Zend Framework

 

Trener XML

  • XML, XSLT, XQuery, XMLSchema

 

Trener DTP

  • Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator

 

 
 

© Langolian


Szkolenia Bazy danych    Szkolenia MS Office