Logo Langolian szkolenia i kursy 

Langolian > O szkoleniach

 
 

Kontakt ogólnopolski

Telefon: 22 219 5432

Email: biuro@langolian.pl

Białystok

bialystok@langolian.pl

Bydgoszcz

bydgoszcz@langolian.pl

Częstochowa

czestochowa@langolian.pl

Gdańsk

gdansk@langolian.pl

Katowice

katowice@langolian.pl

Kielce

kielce@langolian.pl

Kraków

krakow@langolian.pl

Lublin

lublin@langolian.pl

Łódź

lodz@langolian.pl

Opole

opole@langolian.pl

Poznań

poznan@langolian.pl

Radom

radom@langolian.pl

Rzeszów

rzeszow@langolian.pl

Szczecin

szczecin@langolian.pl

Tarnów

tarnow@langolian.pl

Toruń

torun@langolian.pl

Warszawa

warszawa@langolian.pl

Wrocław

wroclaw@langolian.pl

 
 
 
 

O szkoleniach

Langolian oferuje swoim Klientom następujące typy szkoleń:
 

Szkolenia otwarte

  • Miejsce: sala szkoleniowa Langolian.
  • Termin: wyznaczony przez Langolian.
  • Czas trwania: szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9.00 i trwa 8 godzin lekcyjnych (godzina lekcyjna wynosi 45 minut) do godziny 16.00. Około godziny 13.00 przewidziana jest przerwa obiadowa.
  • Program: realizacja programu standardowego.
  • Sprzęt: zapewnia Langolian.
  • Poczęstunek, obiad: zapewnia Langolian.
  • Liczebność grupy: w zależności od ilości zgłoszeń.
  • Cena szkolenia: dostępna w katalogu szkoleń dla konkretnego terminu.

W cenę szkolenia wliczono:

  • poczęstunek
  • obiad
  • materiały dla uczestników
  • książka związana z tematyką szkolenia
  • certyfikat ukończenia szkolenia

Szkolenie zamknięte:

  • Miejsce: dowolne (w siedzibie firmy Klienta, w sali Langolian).
  • Termin: ustalony z Klientem.
  • Czas trwania: ustalony z Klientem, możliwa zmiana godzin, w których odbywa się kurs, także jego skrócenie, wydłużenie.
  • Liczebność grupy: ustala Klient, możliwe szkolenia indywidualne i grupowe.
  • Program: możliwość dostosowania programu do potrzeb Klienta.
  • Sprzęt: ustalane z klientem, realizacja szkolenia na sprzęcie Klienta lub Langolian.
  • Poczęstunek, obiad: ustalony z Klientem.
  • Cena szkolenia: każde szkolenie zamknięte jest wyceniane indywidualnie.

Szkolenia indywidualne:

  • Miejsce: dowolne (w siedzibie firmy Klienta, mieszkaniu / domu, w sali Langolian).
  • Termin: ustalony z Klientem.
  • Czas trwania: ustalony z Klientem, możliwa zmiana godzin, w których odbywa się kurs, także jego skrócenie, wydłużenie.
  • Program: możliwość dostosowania programu do potrzeb Klienta.
  • Sprzęt: ustalane z Klientem, realizacja szkolenia na sprzęcie Klienta lub Langolian.
  • Poczęstunek, obiad: ustalony z Klientem.
  • Cena szkolenia: każde szkolenie indywidualne jest wyceniane indywidualnie.

 
 

© Langolian


Szkolenia Bazy danych    Szkolenia MS Office